stay piotr jesionek

Zmiana partnera Comarch

Na rynku wiele jest firm wdrożeniowych. Nie wszystkie jednak potrafią lub chcą doprowadzić wdrożenie programu do poziomu oczekiwań klienta. Opłacalność przedsięwzięcia kończy się niekiedy na etapie sprzedaży licencji.

Czy klient może zmienić firmę obsługującą? Tak. Warunkiem jest uregulowany stan zobowiązań wobec dotychczasowego partnera oraz wobec Comarch. Po uzgodnieniu z nowym parterem warunków współpracy uzupełnia się "formularz zmiany partnera". Na formularzu należy uzupełnić dane firmy klienta i dane firmy partnerskiej oraz nazwę posiadanego programu i numer klienta (klient otrzymuje go przy zakupie programu). Dokument musi zostać podpisany przez klienta i nowego partnera. Formularz wysyła się do firmy Comarch drogą mailową.

Jeśli współpraca z dotychczasowym parterem nie układa się Państwu najlepiej to proszę o kontakt. W uzasadnionym przypadku gotów jestem podjąć się dalszej opieki nad Państwa firmą. Przeprowadzę inwentaryzację dotychczas wdrożonych mechanizmów i funkcjonalności i podejmę się dalszego ich utrzymania. Wykonam sprawdzenie poprawności bazy i wiarygodności przechowywanych danych. Zaproponuję plan naprawczy i plan szkoleniowy.

Co wyróżnia moje usługi:


Formularz zmiany partnera Comarch

Powrót do strony głównej


Strona stara się wyświetlić w wynikach wyszukania dla frazy:

oświadczenie o zmianie partnera Comarch
formularz zmiany partnera Comarch
jak zmienić partnera Comarch
zmiana partnera Comarch
Comarch zmiana firmy