stay piotr jesionek

Instaluję programy Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL

Działanie niektórych przedsiębiorstw opiera się na typowych i prostych procesach biznesowych w stylu "kupić-sprzedać-rozliczyć podatek". Najczęściej są to niewielkie firmy usługowe lub handlowe, indywidualna działalność gospodarcza rozliczana na zasadach ogólnych, również Biura Rachunkowe. Można przyjąć, że standard oferowany przez program w znaczącej mierze będzie wystarczający dla małej firmy.

W takiej sytuacji przeprowadzam u klienta tylko instalację programu i podstawową konfigurację w zakresie umożliwiającym szybkie rozpoczęcie pracy. Bez dodatkowych kosztów związanych z planowaniem i przygotowaniem. Ewentualne poprawki i usprawnienia wprowadzam na bieżąco pod okiem właściciela. Pracę rozliczam według rzeczywistego czasu trwania.

Instalacja i konfiguracja programu jest formą wdrożenia prowadzonego przez właściciela firmy. Pełnię tutaj rolę operatora programu, który parametryzuje go zgodnie z zaleceniem właściciela, doradzając najlepsze rozwiązania. Różni się głównie tym od pełnego wdrożenia, że jest pozbawione planu działania i wyceny, a usługi mają charakter doraźny. Nie ma tu miejsca kosztowna analiza wdrożeniowa. Wdrożenie na zasadzie instalacji może zostać przeprowadzone w każdej firmie, choć nie zaleca się stosowania tej metody w większych przedsiębiorstwach.


Zobacz pełne wdrożenie
Zobacz pełen zakres usług


Strona stara się wyświetlić w wynikach wyszukania dla frazy:

programy dla firmy bez wdrożenia

program ERP bez wdrożenia

prosty program dla firmy

program dla małych firm

ERP dla małej firmy