Licencja na wdrażanie
Wdrażam firmom programy i jestem w tym dobry.
Dlatego bo rozumiem ludzi i środowisko w którym pracują.

Prowadzę wdrożenia programów Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima.

Wdrożenia Comarch ERP XL

Zakupując program otrzymujecie Państwo standardową uniwersalną funkcjonalność, która zwłaszcza w przypadku większych firm wymaga jeszcze strojenia. Moim zadaniem jest zrozumienie Państwa potrzeb i takie dostosowanie programu aby spełnił Państwa oczekiwania. Ten proces nazywa się wdrożeniem.

Wdrożenie programu składa się z kilku etapów, zgodnie z przyjętą przeze mnie metodyką:

Wdrożenie tym głównie różni się od prostej instalacji, że jest wycenione, zostaje realizowane w ramach umowy wdrożeniowej i w zakresie odnoszącym się do analizy wdrożeniowej.

Kiedy program działa stabilnie wdrażam istotne funkcjonalności wspierające prace, które nie były krytyczne w początkowym etapie wdrożenia. Ograniczam dostępy użytkowników minimalizując potencjalne nadużycia. Zobacz również Usługi powdrożeniowe.

Potrzeby w zakresie programu rosną wraz ze świadomością użytkowników i ciągłymi zmianami warunków biznesowych. Dlatego stale serwisuję klientów rozbudowując program oraz doradzając najlepsze rozwiązania. Zobacz Serwis

Po zakończonym wdrożeniu przedstawiam dokumentację wdrożeniową z opisem funkcjonalności i sposobem implementacji.

Wdrożenia realizuję z udziałem doświadczonych niezależnych konsultantów. Podobnie jak przy wdrożeniach innych dużych systemów (SAP, MS-Dynamics) zespół wdrożeniowy jest składany na potrzeby danego wdrożenia.


Zobacz instalację w mniejszych firmach
Zobacz pełen zakres usług


Strona stara się wyświetlić w wynikach wyszukania dla frazy:

wdrożenie programu comarch

wdrożenia comarch warszawa

wdrożenie comarch optima

analiza przedwdrożeniowa

analiza wdrożeniowa

comarch wdrożenia

wdrożenie erp xl